niedziela, 21 czerwca 2015

Witamy.

Zanim przedstawimy laminatowy kadłub Airboata 7 chcielibyśmy zaprezentować ciekawy film który ostatnio znaleźliśmy na YouTube przedstawiający bardzo prostą konstrukcję Airboata z napędem spalinowym. Zaciekawiło nas w tym filmie to, że tak prosta konstrukcja świetnie zachowuje się na wodzie i lądzie.
 
Fakt, że woda jest gładka i jest jej niewiele ale sądzę, że na większym akwenie równie dobrze by się zachowywał tzn. nie przechylałby się na zakrętach i drifftach na boki. Fakt, że konstrukcja mało co przypomina prawdziwego Airboata ale to chyba nie ma tak wielkiego znaczenia. 

Chcielibyśmy również zaprezentować film promujący FSR-y zmontowany dla Marka Zelecha przez nas. Marek, jako prezes Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce zamierza jak najbardziej spopularyzować tą formę aktywności modelarskiej ponieważ tego typu zawody są widowiskowe, dostarczają dużej dawki adrenaliny, są bezpieczne i w porównaniu do innych sportów wyczynowych są sporo tańsze. My również przyłączany się do tej promocji i popieramy popularyzację FSR-ów. Więcej informacji na temat FSR-ów można znaleźć na stronach FSR Polska:

http://www.fsrpolska.nazwa.pl/

http://www.fsrpolska.nazwa.pl/forum/Zapraszamy wszystkich zainteresowanych modelami FSR V,H,O w dniach 4-6 września 2015 na Zawody modeli FSR, które odbędą się w Osieku w ośrodku rekreacyjnym Molo.


Sądzimy, że podczas zawodów pogoda dopisze bo będzie na co popatrzeć a także porozmawiać z osobami, które profesjonalnie zajmują się FSR-ami. 

Pozdrawiamy
Marek&Wojtek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz